“Pse nuk ke një veshje dinjitoze?”/ Kiarën nuk e mbajnë nervat, “i vë kushte” Luizit: Ik ndërrohu, se je i lidhur me mua…


Pas dy ditësh shumë të ten sionuar mes çiftit Luizi – Kiara duket se moderatorja edne nuk ka gjetur “paqe” me veten dhe partnerin e saj.

Ditën e djeshme teksa ishin duke pritur komentet e fansave të tyre, Kiara i ka kërkuar të vesh rroba më të mira sepse ai është i dashuri i saj.

Pjesë nga biseda:

Kiara: Ka mundësi të kesh një veshje dinjtioze të presim komentet

Luizi: Po tani pse të erdhën rrobat ty, mua nuk më erdhën

Kiara: Po pse pak rroba ti ke, vish ato që ke. Na bën sikur s’ke rroba. Po tani a je me mua, apo … ? Po jo kështu, bashkë jemi po ik vishu

Luizi: Deri kur jemi?

Kiara: Deri në finale

Luizi: Po pastaj?

Kiara: Pastaj shohim …


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *