Vjet mbështeste Donaldin! Mozzik e ka sërish një të preferuar në ‘BBV’: Po nuk e fitoi ky, nuk e di(Foto)


Edhe pse i vëllai, Getinjo mori pjesë në “Big Brother VIP Kosova”, reperi Mozzik duket se është fans i Big-ut në Shqipëri. Ai ka shprehur hapur mbështetjen për Luiz Ejllin, banori i cili vijon lojën që nga dita e parë.

Ai bëri një postim në “Instastory” për Luizin, duke treguar supportin e tij, mirëpo më pas e fshiu. “Iconstyle” ka siguruar “instastoryn” që qëndroi për pak minuta online.

“Dhe po se fitoi ky Big Brother në Shqipëri, nuk di ça të them më, kaq”-shkruan Mozzik.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *