Nuk përmbahet Adelina Tahiri, shfaqet në rrugë veç me jelek!


Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri, është femra më e komentuar në show-bizz, ani pse ka kohë që nuk ka sjellë një projekt të ri muzikorë, ajo vazhdimisht është në qendër të vëmendjes.

Që kur ajo u bë nënë, disi u largua nga bota e muzikës dhe iu përkushtua më shumë familjes së saj të ngushtë. Se fundmi Adelina ka publikuar disa fotografi ku shfaqet goxha terheqese.

Me një këmishë duke e zbërthyer, ajo nuk ka hezituar t’i tregojë riçiletat e saj firmato edhe në rrugë, një veprim i till duket paksa i tepruar për një nënë. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *