Kërcet grυshtin ndaj motrës/ Polica arrᶒston 47- vjeçarin në Gjirokastër, nuk mbetet pas edhe bashkëshortja, vihet nën hetim për…


Blutë e Gjirokastrës kanë vënë në pr anga një 47- vjeçar pas dh unës së ushtruar ndaj motrës së tij.

Në gjendje të lirë është proceduar edhe bashkëshortja e tij, ka rr ahur kunatën

NJOFTIM I POLICISE:

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Kr imeve të Komisariatit të Policisë Gjirokastër arr estuan në flagrancë shtetasin A. Sh., 47 vjeç, banues në Gjirokastër, si dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për bashkëshorten e tij, shtetasen M. Sh., 44 vjeçe, pasi kanë ushtruar dhunë fizike ndaj motrës së shtetasit A. Sh.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër, për veprime të mëtejshme.”, njofton policia.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *