Njërin të dashur e kishe këngëtar tjetrin biznesmen, Luizi ja thotë në sy Kiarës: Unë nuk do të…..


Kiara Tito po pranon gradualisht lidhjen edhe me Roni Kokën, duke shtuar kështu numrin e të dashurve. Deri më tani vetë Kira ka pranuar se ka pasur të paktën 9 dashur

Por Luizi tha se nuk e kishte problem, duke nënkuptuar se ai do të ishte i fundit dhe i vërteti. “Ja kam thënë dhe Kiarës. Unë mërzitem për çfarë mund të ndodhë nga data 24 Dhjetor e këtej, se ça ka ndodhur më përpara…ti nuk ke ardhur nga qielli, ke pasur një jetë, ke pasur një lidhje, dy, tri, pak rëndësi ka“, tha Luizi.

Përpos Roni Kokës, Kiara ka qenë e lidhur me kërgëtarin Butrint Imeri. Mirëpo, ajo që ka marrë vëmendjen së fundi për Kiarën u aludua se ajo ishte në një “romancë” me Mozzik dhe shkak u bënë disa foto dhe veshjet e njëjta.

Më parë, Mozzik publikoi një foto me këmbën e një vajze, e cila kishte veshur një fustan në ngjyrë jeshil. Më pas publikoi Kiara foto para pasqyrës me të njëjtin fustan dhe menjëherë ndjekësit dyshuan se ata ishin bashkë.

Ndërkaq, Mozzik ka publikuar edhe një foto ku shfaqet me xhupin e gjelbër, të cilën e a veshur edhe Kiara brenda shtëpisë së BBVA. Pas ndarjes me Butrintin, Tito u përfol për një romancë me Young Zerkën. Kiara është përfolur edhe për një pronar televizioni, i cili e përmendte shpesh në rrethe të ngushta.

Por, Kiara ka pranuar që dy ish të dashur të saj, e kanë ngacmuar me adresa false, por kjo deklaratë tregon për një numër të lartë lidhjesh nga ana e moderatores.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *