Morena me këtë foto ja ‘ngu’ ish të dashurit 43 vjecar?


Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, është shumë e komentuar për paraqitjet e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi, Taraku publikoi për ndjekësit e saj në Instagram një fotografi, pran një djali të pa njohur në mediat kosovare, i cili i beri një dedikim të veçantë duke e quajtur ‘ My habibi”, shkruan InfoKosova.Në këtë foto Morena dhe djaloshi bukurosh pranuan shumë komente duke e uruar çiftin për lidhje të re.

Kujtojmë se muaj më parë Morena u përfol për një lidhje dashurie me këngëtarin e njohur 43 vjeçar nga Turqia, Berdan Mardini.

Shiko foton:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *