Ndahet Roberti dhe Laureta?


Robert Berisha dhe bukuroshja shqiptare Laureta Macedonsi ka disa muaj që kur zyrtarizuan lidhjen e tyre të dashurisë.

Ata duket se po ia kalonin mjaftë mirë më njëri tjetrin, pasi postuan edhe shumë fotografi bashkë nga pushimet e tyre, shkruan InfoKosova.

Por një detaj është kapur nga fansat e tyre duket i berë të ‘merakosen’ mjaftë shumë.

Çifti ka ditë që nuk kanë publikuar fotografi pran njëri-tjetrit në rrjetë sociale, madje Laureta së fundi i ka kaluar pushimet me familjen e saj të ngushtë dhe larg Robertit.

Megjithatë një gjë e tillë mbetet të konfirmohet ditëve në vazhdim.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *