Vjehrra dhe reja postojn një foto të re, ky detaj bie në sy


Ata të dyja e kalojnë shumë mirë së bashku. Raportin si rejë dhe vjehërr, Gëzimja dhe Remzie Osmani e kanë shndërruar në diçka shumë të bukur.

Ani pse Remzia është një artise shumë e angazhuar, ajo gjen kohë të lirë edhe për familjen e saj.
Madje, ajo shpesh del me rejën e saj dhe mbesën, duke qenë se tani ka kohë më të lirë.Vjehrra dhe reja postojn një foto të re, ky detaj bie në sy

Së fundmi Gëzimja ka postuar një foto krah vjehrrës së saj, ku në sy bien veshjet e tyre.
Të dyja të veshura shumë elegante, ato po duken si nënë e bijë./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *