Robin Krasniqi publikon foto nga salla e lindjes: Falënderoj Zotin që e përjetova ëndrrën më të bukur


Ditën e sotme boksieri i njohur kosovar, Robin Krasniqi është bërë baba për herë të parë.

Duke publikuar dy momente të ëmbla ai tha se sot ka përjetuar ëndrrën më të bukur në jetë.

Postimi i plotë:

“Falenderimi i Takon Zotit Sod une u bera Babe Zoti ma mundesoj te kem qe nga sod nje Djale..Ma mundesoj qe enderren me te bukur ne jet ta realizoj dhe ta perjetoj, e sod e mbaj ne duart e mija per her te par dhe nuk ju besoj syve te mi…

Ndjenja me e bukur ne jete qe me ben te dal nga vetja ishte takimi i par me ty, kur ti pash syt e tu per her te parjem une u permbusha#elhamdulillah“.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *