Enca kthen te pasmet kamerës dhe çuditrisht bën këtë veprim


Ka merak të ‘cmend’ shumë fansat e saj. Përmes fotografive dhe videove të shumta të publikuar në rrjete sociale, Enca gjithmonë reklamon gj.oksin ose të pasmet e saj te medha, shkruan InfoKosova.

Enca kthen te pasmet kamerës dhe çuditrisht bën këtë veprim. Edhe këtë herë ajo publikoj një fotografi të zjarrtë. Për çudi kësaj radhe Enca kishte fshehur të pasmet e saj./InfoKosova/ Shiko foton:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *