FOTO/Kush është moderatorja shqiptare që do të prezantojë “Big Brother VIP Kosova”


Kanë ngelur edhe disa ditë nga fillimi i Big Brother Vip në Kosovë. Deri tani është bërë publik çmimi i madh që shkon në 200 mijë euro dhe prezantuesi, Alaudin Hamiti. Mirëpo, mesa duket paska edhe një surprizë. Pasi krah Hamitit do të jetë bukuroshja shqiptare, Jonida Vokshi.FOTO/Kush është moderatorja shqiptare që do të prezantojë “Big Brother VIP Kosova”

Lajmin e bëri të ditur vetë kjo e fundit përmes një postimi në Instastory, ku kryen një telefonatë nga “Big Brother”. Ky lajm ka gëzuar të gjithë fansat e këtij reality show, të cilët tashmë kanë edhe një arsye më shumë për ta ndjekur./abcnews.al FOTO/Kush është moderatorja shqiptare që do të prezantojë “Big Brother VIP Kosova”


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *