“Krenaria kombëtare”/ Nuk do e besoni se kush është konkurrentja e parë e “Dance with me”


Luiza Gega është konkurrentja e parë e “Dance with me”. Lajmi është konfirmuar ditën e sotme në faqen zyrtare të emisionit në Instagram. “Krenaria kombëtare”/ Nuk do e besoni se kush është konkurrentja e parë e “Dance with me”

“Kampionia e Europës, krenaria kombëtare Luiza Gega prezantohet zyrtarisht si konkurrentja e parë në “Dance With Me”! Good luck girl”-shkruhet krah postimit. “Krenaria kombëtare”/ Nuk do e besoni se kush është konkurrentja e parë e “Dance with me”

Atletja fitoi medaljen e artë në Kampionatin e Atletikës që u zhvillua në Munih, duke u shpallur kampione e Evropës në 3.000 metra me pengesa dhe duke e çuar në total dy numrin e medaljeve të arta për atletikën shqiptare pas asaj të kërcimit së gjati të Izmir Smajljat.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *