“Ervis Martinaj është gjallë, Artan Hoxha ka shkuar ta takojë në Kolumbi…”/ Reagon menjëherë gazetari dhe zbardh detajet


Në lidhje me lajmet e përhapura sëfundmi në mediat online se ka shkuar në Amerikën Latine për të takuar Ervis Martinajn ka reaguar gazetari i njohur Artan Hoxha. Përmes një postimi në Facebook, Hoxha bën ironi me komentet dhe lajmet e tilla duke thënë “çfarë sjell ora nuk sjell moti..”.

Fakti që Policia e Shtetit nuk ka dhënë asnjë detaj në lidhje me zhdukjen e Ervis Martinajn duke bëreë që qytetarët, por edhe mediat në disa raste të spekulojnë me fatin e tij, siç janë edhe komentet apo titujt e publikuara nga gazetari Artan Hoxha.

Postimi i plotë i gazetarit Artan Hoxha:

Çfare nuk ben vaki ne kete vend???!!!

Tani qe u hapen dhe bastet online, 50% me 50% ka vajtur kjo pune

Nuk thote kot populli, “çfare sjell ora, nuk sjell moti”…

Si ka qene ajo batuta e estrades se Fierit:

Partizani, ishte veshur si partizan, qe ta merrnin gjermanet per ballist

Hajde mbushi mendjen dynjase qe jam Artan Hoxha dhe nuk jam zhdukur.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *