“Zarf i zi apo zarf i kuq”/ Luizi dhe Kiara habisin fansat me postimin e fundit (Foto)


Kiara dhe Luizi kanë ndarë foto në rrjetet sociale në krah të njëri tjetrit teksa kanë qenë të ftuar në një dasmë.

Mbrëmjen e djeshme ishte Luizi ai që ndau një moment të shkrepur nga dasma krah partneres së tij duke ngacmuar rrjetin me një koment ku shkruante: Lum si Kiara.

Nga ana tjetër sot Kiara ka publikuar një tjetër foto ku shkruan: Zarf i zi apo zarf i kuq. Vëmendjen e ka marrë edhe Luizi i cili paralajmëron komentuesit ‘të rrinë urtë ose ai do të fillojë zinxhirin’.

Çifti po vazhdon të thyejë rekode në rrjetet sociale në të gjitha daljet e tyre publike.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *