“Unë jam gangsterja”/ Jepet vendimi për 27-vjeçaren nga Bilishti, vjen reagimi i menjëhershëm i saj: Sapo jam liruar, më kanë…


Dezi dhe Xhesi, 2 motrat gangstere nga Bilishti janë bërë kryefjalë në media online pasi udhëtonin gjatë orëve të vona të natës me makinë dhe nën efektin e akoolit. Sipas Policisë qytetarët kanë shprehur shqetësimet e tyre pasi konsumonin alkol dhe bërtisnin në orët e vona të natës.

Në vitin 2018-të Deizi Arapit i kanë djegur makinën tip “Smart” dhe dyshohej se bëhej fjalë për hakmarrje mes vajzave. Pasi morën vëmendjen e gjerë të mediave, ka qenë Deizi ajo që ka reaguar nëpërmjet një InstaStory.

“Përshendetje. Jam Deizi Arapai. Kam parë shumë lajme nga më të ndryshmet.

Po unë jam gangsteria! Sapo jam në gjendje të lirë dhe po kthehem në shtëpi. Ansnjë nga lajmet nuk është i vërtetë.

Gjithsesi unë këtu jam, kush ka problem di ku të më gjej. Unë jam rrugës për në shtëpi, më kanë trajtuar më mirë seç duhet. Mos u merrni me llafe sepse unë ja dal mbanë, po ju ç’do bëni”, shprehet Deizi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *