Shtatzënë për herë të parë, Andresa zbulon gjininë e fëmijës


Bukuroshja e ekranit, Andresa Ambrosio do të bëhet nënë për herë të parë. Ajo ka zbuluar pasditen e sotme se do të sjellë në jetë një djalë. Me barkun e rrumbullakosur, ajo ka çarë tullumbacin në emisionin “Rudina” dhe kështu ka bërë të ditur gjininë.

Kujtojmë që moderatorja prej disa vitesh jeton në Shqipëri dhe shfaqet çdo të dielë krah Ardit Gjebreas, duke u bërë një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *