Gelian Rajku triumfon në “Air Albania” ndaj bullgarit, feston Noizy


Prej disa minutash në “Air Albania” kanë nisur ndeshjet e boksit dhe do të jenë plot 10 të tillë, kur më pas në ring të ngjitet Florian Marku që do të ketë përballë meksikanin Pera.

Pak minuta më parë në ring është ngjitur Gelian Rajku, kushëriri i këngëtarti Noizy, i cili ka pasur përballë boksierin bullgar Sinan Gungor, në kategorinë e peshabe të rënda.

Rajku ka arritur të mposhtë bullgarin, ndërsa aty ka qenë për të festuar edhe kushëriri i tij Noizy./abcnews.al

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *