E gjeni dot se kush është personi në foto/ Sot është shumë i famshëm në Shqipëri


Pavarësisht se është një prej figurave shumë të njohura shqiptare pak gjëra dimë për jetën private dhe të shkuarën e Blendi Fevziut.

Moderatori i cili prej 20 vitesh ishte në krye të emisionit “Opinion” mban një profil modest lidhur me publikimin e detajeve për jetën e tij familjare dhe vetëm së fundi duket se ka thyer disi barrierën, që kishte vendosur mes tij dhe ndjekësve të tij në rrjetet sociale.

Bleni Fevziu, moderatori i emisionit ‘Opininon’ ka shuar një kuriozitet, që me siguri pjesa më e madhe e audiencës të tij e ka. Si mund të duket ai me flokë…!

Gazetari i njohur është bërë nostalgjik dhe ka publikuar një kolazh ku shihet duke pozuar në të njëjtin vend si para 32 viteve në 1987.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Në sy kanë rënë fokët e tij të gjatë dhe brune. Këtë foto ai e ka krahasuar me atë se si duket sot, eshte me te vertete per tu habitur se si ka mundesi qe gazetari ka pesuar ndryshim aq te madhe, ku ne ditet e sotme duket totalisht ndryshe.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *