Kiara do të ‘plas’ nga xhelozia, Luizi shfaqet në përqafimin e bukuroshës shqiptare


Kiara dhe Luizi janë një ndër çiftet me te preferuar dhe më të komentuar të momentit në Shqipëri.

Dyshja, e cila u njoh gjatë qëndrimit në shtëpinë e BBV, vijon të jetë e lumtur në krahët e njëri-tjetrit dhe shpesh herë ata ndajnë me fansat, copëza nga bashkëjetesa e tyre, përcjell ORAinfo.

Se fundmi është publikuar një fotografi ku shfaqet Luizi duke e përqafuar Sara Hoxhës, e cila është edhe bashkëshortja e këngëtarit kosovar, Ledri Vulës.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *