‘Hallakatet’ Nora, publikon foto e zhveshur nga dhoma!


Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj, shkruan ORAinfo.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Ajo se fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet super provokuese.

Veç në bikini dhe duke e fotografuar vetën, Nora ekspozon linjat e saj trupore në top formë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *