Gresa shfaqet në shtrat me një bukurosh, Andi do të ‘ҫmendet’ pasi ta shoh këtë pamje


Gresa Hoti është modelja e cila u bë akoma më e njohur pas pjesëmarrjes në Big Brother.

Ajo brenda shtëpisë krijoi një lidhje dashurie me Andin, përcjell ORAinfo.

Mirëpo kjo lidhje nuk zgjati edhe shumë dhe tani të dy po e vazhdojnë jetën e tyre të ndarë.

Në fotografinë e fundit, Gresa është shfaqur në krahët e një djali dhe kjo gjë duket se do ta ‘ҫmend’ Andin./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *