Olta shuan kureshtjen e të gjithëve nëse kishte veshur të brendshme natën e DWTS ‘E c’më duheshin…’


Olta mbante veshur një fustan të zi të gjatë, i cili kishte një të çarë të madhe te njëra këmbë

 

Aktorja e njohur, Olta Gixhari, është pjesë e jurisë profesioniste të spektaklit të kërcimit, “Dancing With The Stars”. Në puntatën e parë, ajo u shfaq shumë elegante dhe e kuruar në çdo detaj.

Olta mbante veshur një fustan të zi të gjatë, i cili kishte një të çarë të madhe te njëra këmbë. E fansat mesa duket janë bërë shumë kurioz për një detaj, për të cilin e kanë pyetur gjatë një bisede virtuale.

“A kishe veshur të brendshme apo llafe janë ato që dëgjojmë? Je super yll bote”, e ka pyetur dikush.

A kishe veshur të brendshme në DWTS? Olta zbulon si qëndron e


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *