‘Mos u merr me neve’/ ‘Miqtë’ e Stresit qëllojnë me grushta reperin grek, ‘Snikthehustla’ (Video)


Këngëtari i njohur shqiptar Stresi ka publikuar një video në story në instagam, teksa shihet reperi grek ‘Snikthehustla’ duke u dhunuar. Pamjet janë publikuar nga reperi shqiptar por nuk dihet nëse ka qenë ai vetë pjesë e sherrit apo miqtë e tij.

Stresi e ka publikuar videon me këngë, ‘Mos e kruaj me neve’ të cilën e ka bërë duke bashkëpunuar me një tjetër reper shiptar që jeton në Greqi. Duket se dhuna mes reperëve nuk po ndalet vetëm disa muaj më parë ndodhën disa sherre ku u përfshinë reperat, Stresi, Noizy, Cllevio dhe BMT.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *