Është shumë meraklie’, Kiara me fjalët më të mira për vjehrrën


Moderatorja Kiara Tito ka folur për herë të parë për raportin me vjehrrën e saj.

E ftuar në “Ftesë në 5”, ajo tha se janë si shoqe dhe i thotë Anxhi, shkurtim i emrit të saj Anxhelina.

Duke qenë se ajo jeton në SHBA, moderatorja tha se flasin shpesh në telefon dhe se vjehrra është shumë meraklie dhe e pyet shumë për vajzën.

“Kemi një raport si shoqe.

Nuk e kisha menduar ndonjëherë se do isha aq e lirshme.

Jo se ka ndonjë gjë të keqe, por kur nuk e ke vjehrrën nuk e mendon ashtu.

Nuk do më pelqente ta quaja vjehërr.

Unë i them Anxhi.

Flasim shpesh në telefon, ajo është në SHBA tani.

Më pyet shumë për vajzën, është shumë meraklie”, tha ajo


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *