Meritoni i kërkon falje ish partneres së tij: Egesta më fal që ndoshta s’kam qenë më i miri


Me rastin e festës së 8 Marsit, banorët e “Big Brother VIP Albania”, kanë pasur mundësinë që t’i kërkojnë falje të afërmeve të tyre që i kanë lënduar apo edhe të i falënderojnë.

Meriton i ka kërkuar falje dhe e ka falënderuar ish partneren, nënën e djalit të tij, shkruan lajmi.net. “Dua më e falenderu Egestën. Egesta është nëna e djalit tim, Loarit. Edhe dua më i thënë Egestës më fal që ndoshta s’kam qenë më i miri, edhe dua më të falënderu për Loarin kështu që faleminderit shumë që kujdesesh për djalin tonë”, është shprehur banori.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *