E tmerrshme: Ja si u vra bokseri shqiptar në Gjermani Besar Nimani!


Autoritetet gjermane njoftojnë se të shtunën me 09. mars Besar Nimani është qëlluar për vdekje në Bielefeld të Gjermanisë. Vrasësi apo vrasësit akoma janë në arrati. Gjatë natës së kaluar policia ka bastitur shumë banesa, por deri tani nuk ka informacione për arrestime. Besar Nimani ka qene bokser profesionist shumë i suksesshëm dhe është vrarë në moshën 38-vjeçare.
Lajmin për vrasjen e Besarit e ka konfirmuar ndërkohë edhe vëllau i tij Berat Nimani, një trajner shumë i suksesshëm i boksit. Në një mesazh emocional ai shkruan se vëllau i tij Besari është vrarë “tradhtisht. Kliko me poshte shiko videon


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *