E zhgënjyer nga dashuria, Jonida Maliqi: Mos u martoni, nuk ia vlen


Këngëtarja e njohur, Jonida Maliqi ka zbuluar këtë të enjte se vazhdo të jetë beqare. E ftuar në “Wake Up”, ajo ka folur për jetën e saj private dhe ndër të tjera i dha një këshillë vajzave të reja.

”Mos u martoni. Më besoni në këtë kohë nuk ia vlen”, u shpreh Jonida.

Kujtojmë që lidhja e fundit e këngëtares ka qenë me Romeo Veshajn dhe mesa duket ajo është zhgënjyer nga dashuria./abcnews.al


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *