Bora Zemani dhe Donald Veshaj nuk fshihen më! Moderatorja publikon pamjet në makinë duke kënduar këngë vlonjate me… (foto)


Moderatorja ia ka dalë të jetë përsëri në qendër të vëmendjes me postimin e fundit në Instagram, ku shihet në makinë duke dëgjuar e kënduar këngë popullore për Vlorën. Siç dihet tashmë ajo dhe Donali janë nga Vlora.

Megjithatë, ajo që të tërhoqi më shumë vëmendje ishte fakti se Bora ishte e shoqëruar nga dikush tjetër në makinë. Kjo u vu re pasi personi në fjalë, i cili kudo në rrjet aludohet se ëshë Donaldi, fishkëllen duke tërhequr vëmendjen e moderators.

Gjatë videos Bora vijon të këndojë dhe nuk e zbulon fytyrën e personit që e shoqëron, duke u komentuar përsëri në rrjet.

Bora dhe Donaldi zgjodhën natën përmbyllëse të “Sunny Hill Festival” në Tiranë për tu shfaqur krah njëri-tjetrit para të gjithëve.

Së fundmi moderatorja dhe aktori kanë ndërmarrë një hap tjetër drejt njëri-tjetrit. Tashmë dyshja ndiqen në rrjetin social Instagram.

Edhe një herë çifti treguan se nuk e fshehin më dashurinë e tyre nga syri i publikut.

Sakaq në ditën e tij të lindjes, ish-finalisti i Big Brother Vip lançoi këngën e tij “Hesht” që u konsiderua një tjetër dedikim për Bora Zemanin.

Kjo e fundit ka bërë lëvizjen e saj, duke e uruar Veshajn në Instagram. Në një video ku dukej, ajo vetë si mbishkrim shkruante: “Urime, urime”, shoqëruar me dy gota shampanje.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *