Modelet mbajnë zi për Mbretëreshën Elizabeth: Nuk do bëjmë s*ks një javë në nder të monarkes (Foto)


Njerëzit nderojnë në mënyra të ndryshme të vdekurit, por modelet e Miss BumBum në Mbretërinë e Bashkuar po i bëjnë homazhe mbretëreshës së ndjerë në një mënyrë të pazakontë.

Vajzat bombastike kanë zgjedhur të mos bëjnë s ek s për një javë në nder të ndarjes nga jeta të Mbretëreshës Elizabeth e cila u shua pak ditë më parë në moshën 96 -vjeçare.

Andrea Sunshine, modelja që përfaqëson Londrën, postoi deklaratën e saj në Instagram për 150,000 ndjekësit e saj, duke thënë se nuk di të kryejë marrëdhënie se ks ua le gjatë kohës që do të mbajë zi.

“Në zi për Mbretëreshën Elizabeth do të shkoj të qëndroj 1 javë pa s e ks. Bota është në zi!”, shkroi ajo.

Konkurrentja tjetër Mikaelly që përfaqëson Mançesterin, gjithashtu konfirmoi se do të hiqte dorë nga s ek si për një javë

Gjithashtu dhe Bianka Cabral, që përfaqëson Oksfordin ka rënë dakord me këtë vendim të Andreas dhe vajzave të tjera.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *