Armina Mevlani zbulon detaje nga dasma, tregon se çfarë i tha vjehrri i saj, Sali Berisha


Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha do të celebrojnë së shpejti dashurinë e tyre në martesë.

Blogerja zbuloi mbrëmjen e djeshme disa detaje nga dasma, duke thënë se do të ketë elementë tradicionalë.

 

Ndër të tjera ajo tha se edhe vjehrri i saj, ish-kryeministri Sali Berisha, është mbështetës dhe e ka miratuar datën e dasmës.

“Muajin shtator e zgjodhëm për të bërë dasmën sepse na pëlqen vjeshta.

Ne nuk e kemi planifikuar dasmën për të pritur një fëmijë.

Gjithmonë kam dashur të kem dasmën para fëmijës, dua ta shijoj.

Vjehrrit thjesht i thamë, ai është gjithmonë mbështetës dhe tha në rregull për datën e dasmës. Menyja e dasmës do të jetë tradicionale.

Në dasmë do të ketë të ftuar më pak se 300 persona, për disa detaje të dasmës më ka ndihmuar shumë edhe kunata, motra e Shkelzenit, me të cilën kam marrëdhënie fantastike”, tha Armina Mevlani.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *