“I bëra qejfin vjehrrës”/ U shfaq e veshur me vello, ish-konkurrentja e ‘Për’puthen’ i ka dhënë fund beqarisë?


Pas ndarjes nga Bruno Shemsho, ish-konkurrentja e ‘Për’puhen’, Ana Gjini duket se prej disa kohësh ka nisur një romancë të re.Disa ditë më parë ish-konkurrentja publikoi disa foto e veshur si nuse ku mori dhe komplimenta të shumta në sektorin e komenteve, madje u aludua se mund t’i kishte dhënë fund beqarisë.

E ftuar në “Ftesë në 5”, Ana zbuloi se arsyeja përse u bë nuse ishte vjehrra e saj por nuk i hodhi poshtë faktin se shumë shpejt do të kurorëzojë dashurinë. Sipas saj ajo i plotësoi dëshirën vjehrrës për ta parë nuse.

“E bëra për qejfin e vjehrrës time sepse kishtë dëshirë të më shikonte nuse dhe unë ia plotësova këtë dëshirë dhe u bëra nuse, ia tregova sesi do të duket nusja e saj e ardhshme… Do të bëhem shumë shpejt por do tja lejmë kohës tani, nuk është aspak shaka e kam shumë seriozisht”– u shpreh Ana.

Rikujtojmë se ish-konkurrentja e ‘zbuloi’ partnerin e saj me anë të një postimi në InstaStory, ku zbuloi për ndjekësit se mashkulli misterioz i kishte bërë një gjest shumë të ëmbël duke i dhuruar një buqetë të madhe me trëndafila të kuq në formë zemre ku në mes të tyre mban inicialin ‘A’.

Por ajo ç’ka ra më shumë në sy ishte dedikimi i veçantë që ai i kishte bërë ish-konkurrentes. Krahë luleve, Gjini mban në dorë dhe pusullën që shkruan: “O rob je qetësia e shpirtit tim”.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *