Bora dhe Donaldi u kapën mat në Prishtinë, Beatrix Ramosaj i thumbon hapur


Bora dhe Donaldi u kapën së fundmi mat duke darkuar në Prishtinë. Dyshja shihen të dy me kapele dhe të buzëqeshur në praninë e njëri-tjetrit.

Bora dhe Donaldi u kapën mat në Prishtinë, Beatrix Ramosaj i

Pasi fotot e tyre bënë xhiron e rrjetit, ka ardhur dhe një reagim nga Beatrix Ramosaj. Këngëtarja ka realizuar një trend në Tik Tok me këngën “Mask Off”. Në fund të videos Beatrix nxjerr gjuhën dhe gishtin e saj të mesit.

Bora dhe Donaldi u kapën mat në Prishtinë, Beatrix Ramosaj i

Pikërisht ky veprim i saj është marr si thumb për Borën dhe Donaldin. Po ju si mendoni?


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *