Dafina Zeqiri fut duart atu ku nuk duhej, ky veprim merr vëmendjen


Dafina Zeqiri për te provokuar fut duart atu ku nuk duhej.

Këngëtarja Dafina Zeqiri mbylli një verë të suksesshme për nga hitet e publikuar dhe koncerte mjaftë shumë të mbajtura.

Krijuesja e hitit ‘Malli’ është mjaftë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram dhe TikTok.

Zeqiri ka publikuar një fotografi të re.

Ajo shihet se kishte futur duart poshtë barkut, natyrisht se për të provokuar.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *