Mërgimtari e godet në të pasme shacin, reagimi i saj do t’ju lë pa mend


Befasitë e mërgimtarit të njohur të tiktok-ut për fansat e tij në kanë të ndalur, andaj ai vazhdon të shikohet dhe dëgjohet gjithandej. Mërgimtari nga Gjermania, Rasim Avdyli po bën bujë në rrjete sociale ku përmes videove të tij në “Tik-Tok”, shpreh dashurinë e madhe që ka për të dashurën e tij gjermane, shkruan pemajetes.com.

Së fundmi, në një video të publikuar në rrjetin e tij social, mërgimtari është shfaqur në një moment tejet komik me të dashurën e tij gjermane. Teksa ajo është duke pastruar shtëpinë me thithëse elektrike, ai nga prapa shkon e godet në të pasme.

Pas kësaj, reagimi i saj ishte i papritur. Për ta parë reagimin e asaj, shikojeni videon e më poshtme.

https://youtu.be/pRbYHEsarFI


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *