Arbana bëhet xheloze, Eduarti me Jonin kanë shkuar me pushime në vendin e saj të preferuar


Partneri i Arbana Osmanit, Eduart Grishaj dhe djali i saj, Joni kanë udhëtuar së fundmi drejt Londrës për disa ditë pushime. Arbana bëhet xheloze, Eduarti me Jonin kanë shkuar me pushime në vendin e saj të preferuar

Regjisori ka ndarë disa momente me ndjekësit në rrjete sociale, ku ka treguar se po ia kalojnë shumë mirë. Lidhur me udhëtimin e tyre ka pasur një koment dhe Arbana.

Gjatë një interviste virtuale me ndjekësit, moderatorja shprehet se është “xheloze” për ta. “Shumë (kur shkojnë në vendet e mia të preferuara si ky këtu).

Jo dhe aq për Edin tani që po mban radhë në çdo lodër të Ledolandit. Megjithatë, më mungojnë”, është përgjigjur ajo kur u pyet nga një ndjekës. Arbana bëhet xheloze, Eduarti me Jonin kanë shkuar me pushime në vendin e saj të preferuar

E pyetur nëse ka frikë për të birin që udhëton pa të, moderatorja theksoi: “Joooo, Joni është mësuar të udhëtojë pa mua që i vogël. Ai është udhëtari im i vogël”.

Kujtojmë që moderatorja mirëpriti në jetë vajzën Zoi në fillim të këtij muaji. Arbana do të rikthehet në ekran në fund të dhjetorit të këtij viti kur pritet të fillojë sezoni i dytë i BBV.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *