Kallashi ‘tërbon’ fansat, vishet në veshje të ngushtë dhe pozon nga mbrapa!


Kallashi befasoi me format trupore.

Ajo është veshur me një palë komplete plot ngjyra që po i shkojnë shumë.

Derisa flokët i ka të bledhura dhe dhihet me goxha grim në fytyrë.

Kallashi vazhdon të pëlqhet për fotot atraktive që sjell duke raklamuar format e trupit./InfoKosova/

Shiko foton:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *