Funerali i Mbretëreѕhës, Рrinceѕha 7-vjeçare shpërthen në lot, ja detaji i veçantë që mori vëmendjen e të gjithëve


Princesha Charlotte, vajza e trashëgimtarit të fronit britanik dhe e princeshës së Uellsit Kate Middleton, gjatë funeralit të stërgjyshes së saj, Mbretëreshës Elizabeth II nuk ka mbajtur dot lotët.

7 vjeçarja është fotografuar teksa ka shpërthyer në lot.

E veshur me të zeza, ashtu si dhe nëna e saj Kate Middleton, vogëlushja kishte vendosur një karficë diamanti që kishte vendosur në të majtë të palltos, karficë kjo që iu dha Charlotte nga Mbretëresha Elizabeth.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *