Lotina ‘çmend’ fansat, shfaqet ne foto vetem ne te mbrendshme!


Lotina Haziri është vajza e ish kryetarit të Gjilanit dhe një prej figurave të njohura politike në vend, Lutfi Hazirit.

Lotina, është mjaftë aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram ku poston foto të ndryshme.

Bukuroshja që është bërë edhe prezantuese televizive, së fundi ka postuar disa foto të reja nga plazhi.

Ndonëse pretendon të shfaqet me stil, në këto foto Lotina nga Gjilani duket se ka dështuar pak, pasi përzirja mes “retros” dhe “avangardes” duket në shpërputhje të plotë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *