Arjola Demiri mori shumë urime për ditëlindje, po asnjë nuk krahasohet me këtë dedikim dashurie


Arjola Demiri aktorja e njohur e humorit feston sot ditëlindjen dhe në morinë e shumë urimeve ai që na ra në sy është ai i mikeshës së saj të zemrës, Adriana Matoshit.

Aktorja dhe deputetja e njohur nga Kosova nuk i ka kursyer disa fjalë zemre për miken e saj në këtë ditë të veçantë të Arjolës.

Adriana Matoshi ishte mbështetësja më e madhe e Arjolës edhe kur ajo ishte brenda shtëpisë së Big Brother. Madje i dhuroi asaj edhe një nga surprizat më të bukura brenda shtëpisë më të famshme në Shqiperi.

Arjola Demiri mori shumë urime për ditëlindje, po asnjë nuk

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *