Motrat binjake fillojnë “garën” për të mbetur shtatzënë me të njëjtin burrë


Anna dhe Lucy DeCinque njihen si “binjaket më identike në botë” sepse duken dhe sillen shumë njësoj, madje ndajnë edhe një të fejuar që duan ta kenë babain e fëmijëve të tyre.

Binjaket më identike në botë shijuan një mbrëmje takimi me të dashurin e tyre të përbashkët këtë muaj.

Anna dhe Lucy DeCinque dolën në një restorant elegant me të fejuarin e tyre të përbashkët Ben Byrne.

Motrat 37-vjeçare, nga Perth në Australi, kishin veshur fustane blu për të shënuar këtë rast të veçantë.

Look-un e tyre e kishin kompletuar me bizhuteri ari, duke përfshirë një palë vathë të ndezur.

Binjaket postuan foton nga darka në Instagram me mbishkrimin: “Gjërat e mira vijnë në tre”.

Më shumë se 1,400 fansa e pëlqyen postimin, me shumë të tjerë që vërshuan me komente mbi veshjet.

Një fans shkroi: “Ju djema dukeni shumë të lezetshëm.”

Dhe një tjetër shtoi: “Partneri juaj është shumë me fat”.

Anna dhe Lucy, të cilët thonë se “ndajnë gjithçka së bashku” dhe “nuk mund të ndahen kurrë”, janë të dyja të fejuara me Ben Byrne.

Postimi vjen pasi dyshja zbuluan në prill të dyja po përpiqen të kenë një fëmijë në të njëjtën kohë me partnerin e tyre të përbashkët.

Motrat, të cilat bëjnë dush dhe madje përdorin tualetin së bashku, kanë qenë me burrin e tyre për 11 vjet.

Të tre flenë së bashku në të njëjtin shtrat të madh çdo natë, dhe motrat po përpiqe


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *