Kjo grua ka fjetur me 700 burra, por edhe me disa gra


Një grua e varur nga seksi e cila ka fjetur me 700 burra, ka thënë se do të dilte me burra në çdo mundësi të mundshme.

Në kulmin e varësisë së saj, ish-konkurrentja e “The Bachelor Australia”, Belinda Rygeir, tha se seksi ishte “vazhdimisht në krye” të mendjes së saj edhe kur ajo ishte duke blerë ushqime në dyqan.

Ajo tha për MailOnline: “Unë edhe kur blej ushqime, mendoj me vete: “Oh, pyes veten nëse ai do të ishte i interesuar?”.

Belinda tha gjithashtu se varësia e saj i tensiononte miqtë pasi kur dilte në mbrëmje, i braktiste vajzat në mënyrë që të mund të kërkonte burrë.

Ajo tha: “Unë kurrë nuk kam qenë e vetëdijshme. Në momentin që dilja jashtë, thoja ‘u është një djalë i nxehtë’. Gjatë viteve të çmendura pas seksit, Belinda flinte kryesisht me burra, por me raste flinte edhe me gra, shkruan DailyStar, transmeton Klankosova.tv.

Megjithatë, fundi absolut i Belindës ishte kur një nga të dashurit e saj u bë i dhunshëm me të, ia lëndoi syrin pasi e shtyu nga shkallët dhe e mbylli në garazh aq dhunshëm sa mendoi se kishte thyer dorën.

“Ai incident ishte pika ime e kthesës. Aty filloi transformimi im. Pasja e një trajneri që më thirri dhe më kërkoi llogari më bëri të gërmoj thellë. Nuk e dija kurrë se kisha varësi nga seksi derisa shërova traumën time”, tha ajo, transmeton Klankosova.tv.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *