“E more Allah…” – Ѕhikoni çfarë i bën mërgimtari këѕaj vajze turke live në Tiktok (Video)


Rasim Avdyli, kësaj radhe ka befasuar fansat me aftësitë e tij, më ndryshe se ç’jemi mësuar ta shohim zakonisht, shkruan pemajetes.com.

 

Ai ka pranuar sfidën me një vajzë turke në tiktok, të cilën e ka mundur, me të cilën, kanë bërë një lojë të tejet të fortë se kush po fiton.

Pasi e ka mundur, Avdyli i ka dhanë asaj një dënim interesant, të cilën mund ta shikoni në videon e më poshtme.

Kujtojmë se Rasim Avdyli vazhdon të shikohet dhe dëgjohet gjithandej. Mërgimtari nga Gjermania, Rasim Avdyli po bën bujë në rrjete sociale ku përmes videove të tij në “Tik-Tok”, shpreh dashurinë e madhe që ka për të dashurën e tij gjermane.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *