Papuqet e tradhtojnë Adrolen, ja detaji që zbulon se ndodhet në të njëjtin hotel me Capital T


Para ca kohësh është përfolur se reperi Capital T dhe modelja Adrola Dushi janë në një lidhje.

Siç duket kjo është e vërtetë.

Modelja dhe këngëtari janë duke kaluar pushimet së bashku në Firenze.

Detaji që i ka nxjerr zbuluar kanë qënë një palë shapka të njëjta, ku shihen në fotot e të dyve.

Po ashtu që të dy kanë postuar foto në te njëjtin hotel në Firenze.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *