U rikthyen bashkë përsëri? Dyshime Loredanën dhe Mozzik, dyshja kapet “mat” në Zvicër (Foto)


Loredana dhe Mozzik përsëri bashkë? Është një pyetje që bëhet shpesh nga ndjekësit e tyre mes ndarjeve dhe ribashkimeve të shumta të dyshes.

Dhe e njëjta pyetje po qarkullon sërish në mediat sociale pasi dy reperët janë shfaqur të dy në Zvicër. Megjithatë, përgjigja këtë herë ka gjasa të jetë ‘Jo”.

Mozzik ndodhet në Zyrih bashkë me të vëllanë, Getinjo, i cili ka publikuar po ashtu foto me atë dhe miq të tjerë duke lënë të kuptohet se janë bahskë dhe për punë.

Ndërkohë, ditën e sotme edhe Loredana ka publikuar disa foto nga kryeqyteti sviceran ku shihet bashkë me vajzën e tyre, Hanën.U rikthyen bashkë përsëri? Dyshime Loredanën dhe Mozzik, dyshja kapet “mat” në Zvicër (Foto)


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *