Ekzekutimi i 19 vjeçarit në Shkodër, zbardhet lëvizja më e fundit e Policisë: Identifikohet autori


Policia ka identifikuar autorin e vrasjes së 19-vjeçarit Erjon Xhenje, në ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e së dielës në Shkodër. Tv Klan mëson se ai është një person me precedentë të mëparshëm kriminale.

Po ashtu, ky shtetas rezulton dhe i shpallur në kërkim si i përfshirë në një ngjarje të ndodhur pak kohë më parë në qytetin e Shkodrës. Ekzekutimi i 19 vjeçarit në Shkodër, zbardhet lëvizja më e fundit e Policisë: Identifikohet autori

Policia nuk e ka bërë publik, emrin, por strukturat e saj po punojnë për kapjen e tij. Burime të policisë thonë se vrasja e Erjon Xhenjes është pjesë e një zinxhiri krimesh të ndodhura në qytetin verior. Ekzekutimi i 19 vjeçarit në Shkodër, zbardhet lëvizja më e fundit e Policisë: Identifikohet autori


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *