U përfolën për prishje të miqësisë, Atdheu i tha të gjitha me këtë veprim ndaj Arjolës


Ish-konkurrenti i Për’puthen Atdhe Xharavina dhe aktorja Arjola Demiri kanë treguar se kanë miqësi me njëri-tjetrin, por kjo miqësi shpeshherë është përfolur edhe për krisje.

U përfolën për prishje të miqësisë, Atdheu i tha Postimet e tyre në Instagram herë pas here janë marrë si thumba ndaj njëri-tjetrin. Por duket se Atdheu i ka thënë të gjitha me veprimin e fundit.

U përfolën për prishje të miqësisë, Atdheu i tha Arjola feston sot ditëlindjen dhe Atdheu e ka uruar publikisht duke e quajtur Diva. U përfolën për prishje të miqësisë, Atdheu i tha “Gëzuar ditëlindjen diva”, shkruan Atdheu dhe mesa duket Arjola e ka vlerësuar pasi e ka ripostuar urimin në Instagramin e saj.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *