Loredana tregon a e ka tradhtuar Mozzikun (FOTO)


Reperja Loredana ka treguar nëse e ka tradhtuar Mozzikun.

Ndërsa ka nisur lojën e pyetje/përgjigjeve në Instagram, atë dikush e pyeti: “A e ke tradhtuar ish të dashurinë?”.

Përgjigja e Loredanës ishte “Jo”, duke lënë të kuptohet se nuk kishte tradhti mes tyre dhe se ky nuk ishte shkak i ndarjes.

Ndërkohë, Mozziku ka lansuar këngën e re me titull “Të dua” dedikuar vajzës së tij Hanës, dhe ndarjes me Loredanën.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *