https://exprsnews.com/archives/2318


Këngëtarja Zaimina Vasjari ka dy vite që nuk është aktive në botën muzikore pasi ajo filloi kohën t’ ia kushtoj familjes.

Vasjari u bë nënë e një vajze, Khloe, për herë të parë, ndërkohë bukuroshja shqiptare u bë nënë edhe e një djali, Kamar, në mars të këtij viti.

Ajo ka vazhduar të jetë aktive në rrjetet sociale për të mbajtur aktiv ndjekësit dhe fansat e saj, shkruan “Kosovarja”.

Muaj pas lindjes ajo duket se ka rikthyer linjat në top formë, dhe këtë gjë e tregoi me imazhet e fundit.

Shikojeni:

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *