Me veshje super të shkurtër, Luana ‘tërbon’ shqiptarët!


Luana Vjollca u paraqit mjaft atraktive në fotot e fundit.

Moderatorja dhe tani edhe këngëtarja befason gjithmonë me dukjen.

Ajo shihet e veshur në një fund të shkurtër që ia thekson format trupore.

Derisa fansat e saj të shumtë lanë komente të mira në këto foto.

Shiko foton:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *