Einxhel Shkira dhe Dj Dagz po martohen, detaji që ngriti dyshime…


Einxhel dhe DJ Dagz janë në pritje të ëmbël. Dyshja u bënë çift gjatë qendrimit të tyre në Big Bròther dhe lidhjen e tyre e përfòrcòi edhe më shumë shatzënia e Einxhelit.

Pòr, a e kanë ndërmend të martòhen? Dyshime ngjalli një Instastòry e një faqeje të fansave, të cilën Einxhel e ripòstòi në Instagramin e saj.

“A je gati per met pròpòzu a jò” thuhet në fòtògrafitë e Dagz dhe Einxhelit që mban lule në duar. Shikò pòstimin: Einxhel Shkira dhe Dj Dagz po martohen, detaji që ngriti dyshime…


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *